Rendl R13796 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, striebornosivá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13796 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 102 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | striebornosivá |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 64 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13755 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12551 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Athi 9,6 W, 3000K, 550lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R10554 - Vonkajšie nástenné svietidlo Telo 1xG9, IP44, antracit/číra
skladom u dodávateľa 105 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13637 - Vonkajšie nástenné svietidlo Clyde 1xE27, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R13616 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 128 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R13559 - Vonkajšie nástenné svietidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 74 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13611 - Vonkajšie nástenné svietidlo Desmond 2xGU10, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 119 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13515 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €


























































