Rabalux 8410 - Vonkajšie nástenné svietidlo Roma 1xE27, IP44, nerezová oceľ
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8410 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | nerezová ocel |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x14 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 318 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8684 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 2xE27, IP44, Ø285, antracit/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
57,40 €
Rabalux 7476 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
24,00 €
Rabalux 7502 - Vonkajšie nástenné svietidlo Wellington 1xE27, IP44, čierna/transparentná
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
25,35 €
Rabalux 7477 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
24,00 €
Rabalux 8134 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 3-10 dní
18,90 €
Rabalux 8261 - Vonkajšie nástenné svietidlo Inox torch 1xE27, IP44, saténový chróm/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
11,85 €
Rabalux 8170 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €
Rabalux 7396 - Vonkajšie nástenné svietidlo Solin 1xG9, IP54, matná čierna
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 7914 - Vonkajšie nástenné svietidlo Katowice 1xGU10, IP44, antracit/transparentné
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 3-10 dní
12,50 €
Rabalux 7891 - Vonkajšie nástenné svietidlo Silistra 1xE27, IP44, antracit/transparentné
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €


























































