Rabalux 7396 - Vonkajšie nástenné svietidlo Solin 1xG9, IP54, matná čierna
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-7396 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | matná čierna |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 7397 - Vonkajšie nástenné svietidlo Solin 1xG9, IP54, matná biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7914 - Vonkajšie nástenné svietidlo Katowice 1xGU10, IP44, antracit/transparentné
skladom u dodávateľa 77 ksdodanie 3-10 dní
12,50 €
Rabalux 77092 - vonkajšie nástenné LED svietidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, čierna/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
20,50 €
Rabalux 8060 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Bona 9W, 4000K, 678lm, IP54, antracit/biela
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 3-10 dní
48,10 €
Rabalux 7935 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Halden 9W, 4000K, 640lm, IP65, čierna/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
34,95 €
Rabalux 8799 - Vonkajšie nástenné svietidlo Sevilla 1xE27, IP44, chróm lesklý/biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
19,20 €
Rabalux 7891 - Vonkajšie nástenné svietidlo Silistra 1xE27, IP44, antracit/transparentné
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €
Rabalux 8832 - Vonkajšie nástenné svietidlo Medina black 1xGU10, IP44, matná čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
6,80 €
Rabalux 7477 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
24,00 €
Rabalux 8683 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, antracit/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
36,60 €
Rabalux 8170 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €



























































