Rabalux 8232 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8232 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | zlatá, antika, transparentné |
| IP krytie: | 43 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8240 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
32,05 €
Rabalux 8218 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo + senzor
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
32,05 €
Rabalux 8234 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8238 - Vonkajšie závesné svietidlo Velence 1xE27, IP43, 950x210, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8236 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8753 - Vonkajšie nástenné svietidlo Norvich 1xE27, IP43, antická biela/transparentná
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
24,65 €
Rabalux 8382 - Vonkajšie nástenné svietidlo Toronto 1xE27, IP44, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 3-10 dní
70,25 €
Rabalux 8271 - Vonkajšie nástenné svietidlo Oslo 1xE27, IP44, zlatá antika
skladom u dodávateľa 70 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 8163 - Vonkajšie nástenné svietidlo Odessa 1xE27, hnedá antika/transparentná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
34,95 €
Rabalux 8682 - Vonkajšie nástenné svietidlo Oslo 1xE27, IP44, zelená
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 8392 - Vonkajšie nástenné svietidlo Toscana 1xE27, IP43, zlatá antika
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
27,55 €
Rabalux 8680 - Vonkajšie nástenné svietidlo Oslo 1xE27, IP44, čierna UV odolný plast
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 8201 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, biela/sklo
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8270 - Vonkajšie nástenné svietidlo Oslo 1xE27, IP44, nerez
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
31,75 €
Rabalux 8202 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €

























































