Rabalux 8685 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 2xE27, IP44, 285x285, antracit/biela
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8685 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 10 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 dní
ihneď na odoslanie Dalších 10 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, biela |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x11 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 285x285 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8683 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, antracit/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
36,50 €
Rabalux 8684 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 2xE27, IP44, Ø285, antracit/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
57,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7819 - Vonkajšie stropné svietidlo Zombor 1xGU10, IP54, Ø100, antracit/opál
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
24,00 €
Rabalux 8150 - Vonkajšie stropné svietidlo Akron 1xGU10, IP54, Ø90, antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-10 dní
20,95 €
Rabalux 8848 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Hamburg 12W, 4000K, 900lm, IP44, Ø280, antracit/biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 3-10 dní
31,70 €
Rabalux 7895 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, 175x175, biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
23,65 €
Rabalux 7820 - Vonkajšie stropné svietidlo Zombor 1xGU10, IP54, 90x90, antracit/opál
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
24,00 €
Rabalux 7775 - Vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, čierna / biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
44,50 €
Rabalux 8170 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 3-10 dní
44,50 €
Rabalux 8149 - Vonkajšie stropné svietidlo Akron 1xGU10, IP54, 87x87, antracit
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
20,95 €
Rabalux 8683 - Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, antracit/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
36,50 €
Rabalux 77036 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
20,00 €




























































