PREZENT 48325 - Vonkajšie stropné svietidlo MOPTI 1xGU10, IP54, čierna
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x7 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 90 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 48326 - Vonkajšie stropné svietidlo MOPTI 1xGU10, IP54, rustik
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 48326 - Vonkajšie stropné svietidlo MOPTI 1xGU10, IP54, rustik
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
PREZENT 48333 - Vonkajšie stropné svietidlo MOPTI 1xE27, IP54, rustik
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
22,95 €
Prezent 31311 - vonkajšie stropné LED svietidlo Gest 9W, 4000K, 820lm, IP44, 150x150, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
34,15 €
PREZENT 48332 - Vonkajšie stropné svietidlo MOPTI 1xE27, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
21,95 €



























































