TK Lighting 4539 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4539 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 1579 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Súčasťou balenia je transparentný krúžok.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 170 mm |
| Výška: | 135 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5349 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 560 ksdodanie 4-14 dní
19,60 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 4352 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1649 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
TK Lighting 4351 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
9,60 €
TK Lighting 4334 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, biela
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 4-14 dní
9,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10235 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
31,70 €
TK Lighting 4570 - Stropné bodové svietidlo Logan 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
44,70 €
TK Lighting 6919 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGU10, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 1939 ksdodanie 4-14 dní
7,65 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
28,10 €
TK Lighting 5968 - Bodové svietidlo TOP 3xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
67,05 €
TK Lighting 4673 - Bodové svietidlo Cover wood 1xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
19,80 €
TK Lighting 16149 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 4xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 506 ksdodanie 4-14 dní
72,35 €
TK Lighting 10261 - Stropné svietidlo Elton 3xG9, 565x510, čierna/biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
69,15 €
TK Lighting 10240 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,85 €
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €


























































