TK Lighting 4334 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4334 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x11 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 85 mm |
| Výška: | 80 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5349 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 560 ksdodanie 4-14 dní
19,60 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 4352 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1647 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
TK Lighting 4539 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 1578 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
TK Lighting 4351 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, čierna
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 4-14 dní
9,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5764 - Stropné svietidlo TOP 1xGU10, Ø50, čierna
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
15,75 €
TK Lighting 10793 - Bodové svietidlo AMIS BLACK 1xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1930 ksdodanie 4-14 dní
19,15 €
TK Lighting 10719 - Stropné svietidlo AMIS WHITE 1xGU10, Ø55, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 427 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10022 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, čierna
skladom u dodávateľa 974 ksdodanie 4-14 dní
7,90 €
TK Lighting 11027 - Stropné svietidlo TUNE BROWN S 1xGU10, Ø55, hnedá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
9,35 €
TK Lighting 11029 - Stropné svietidlo TUNE BROWN L 1xGU10, Ø55, hnedá
skladom u dodávateľa 426 ksdodanie 4-14 dní
17,45 €
TK Lighting 10933 - Stropné svietidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, čierna/číra
skladom u dodávateľa 699 ksdodanie 4-14 dní
18,95 €
TK Lighting 6096 - Stropné svietidlo TOP 1xGX53, Ø80, zlatá
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
14,05 €
TK Lighting 11028 - Stropné svietidlo TUNE BROWN M 1xGU10, Ø55, hnedá
skladom u dodávateľa 394 ksdodanie 4-14 dní
12,55 €
TK Lighting 16146 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 1xGU10, Ø150, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 1159 ksdodanie 4-14 dní
14,25 €



























































