TK Lighting 4965 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, šedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4965 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | sivá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x8 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 380 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4964 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, biela
skladom u dodávateľa 122 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 4966 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, modrá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 4967 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, ružová
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 5886 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, béžová
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10227 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
37,30 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 10242 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
43,90 €
TK Lighting 10221 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 5886 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, béžová
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 10230 - Stropné a nástenné svietidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 4967 - Detské nástenné svietidlo Cloud 2xG9, ružová
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 10220 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 10233 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 10222 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €



























































