PREZENT 75361 - Klasický luster Viola 3xE14, Ø630, zlatá mosadz/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-75361 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | zlatá, mosadzná, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 630 mm |
| Výška: | 1150 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 241 - Luster Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
263,40 €
PREZENT 229 - Luster Tiffany XIX. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
224,40 €
PREZENT 642 - Klasický luster POMPEZ 2xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
PREZENT 61458 - Luster ARAGONA 5xE27, chróm/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
114,15 €
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
PREZENT 46302 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, čierna/biela/mosadzná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
48,80 €
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
312,20 €
PREZENT 46310 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná čierna/zlatá/antická mosadz
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
84,90 €

























































