PREZENT 25082 - Luster NOSTALGIA 3xE14/40W
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.25082 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | drevo, sklo, kov |
| Farba: | čirá, antika, meď, čerešňa, zlatá, přírodní měděná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 40, 3x40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1470 mm |
| Hĺbka: | 490, 1470 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 25079 - Nástenné svietidlo NOSTALGIA 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
60,95 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 241 - Luster Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
263,40 €
PREZENT 75559 - Luster PONY 1xE27, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
56,60 €
PREZENT 61461 - Klasický luster CAMELOT 5xE14, chróm/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
62,45 €
PREZENT 643 - Klasický luster POMPEZ 3xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
PREZENT 232 - Luster Tiffany X. 2xE27, Ø400, hnedá antika/sklo
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
292,70 €
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
312,20 €

























































