PREZENT 83 - Luster TIFFANY VI 2xE27/60W
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, tiffany |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 60, 2x60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 410 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Hĺbka: | 410 mm |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 1704 - Luster Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
253,65 €
Prezent 1708 - Luster Tiffany XXII. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
273,15 €
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
312,20 €
Prezent 1700 - Luster Tiffany XX. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
253,65 €

























































