PREZENT 88 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | tiffany, hnedá antika |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 200, 210 mm |
| Výška: | 380 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 79 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
PREZENT 81 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
PREZENT 90 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
93,65 €
PREZENT 91 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
87,80 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 79 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
PREZENT 230 - Stolová lampička Tiffany XIX. 1xE14, Ø205, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
126,85 €
Prezent 1709 - Stolová lampička Tiffany XXII. 1xE14, Ø200, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
146,35 €
PREZENT 221 - Stolná lampička TIFFANY XVII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
126,85 €
Prezent 242 - Lampička Tiffany XXIV. 1xE14, Ø190, antická hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
131,70 €
Prezent 1710 - Stolová lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
282,90 €
PREZENT 91 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
87,80 €
Prezent 1702 - Stolová lampička Tiffany XX. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
282,90 €
PREZENT 67 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
112,20 €


























































