PREZENT 91 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | hnedá antika, tiffany |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 160 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 88 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
126,85 €
PREZENT 79 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
PREZENT 81 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
PREZENT 90 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
93,65 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 1710 - Stolová lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
282,90 €
PREZENT 230 - Stolová lampička Tiffany XIX. 1xE14, Ø205, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
126,85 €
PREZENT 88 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
126,85 €
PREZENT 227 - Stolná lampička TIFFANY XVI. 1xE14/40W
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
126,85 €
Prezent 1705 - Stolová lampička Tiffany XXI. 1xE14, Ø200, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
136,60 €
Prezent 239 - Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnedá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
141,45 €
PREZENT 224 - Stolná lampička TIFFANY XVIII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
117,05 €

























































