PREZENT 109 - Stropné svietidlo TIFFANY VII 2xE27/40W
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.109 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, tiffany |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 40, 2x40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 390 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 72 - Nástenné svietidlo TIFFANY VII 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
140,50 €
PREZENT 53 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE27/60W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
170,75 €
PREZENT 67 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE14/40W
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
112,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 1714 - Stropné svietidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnedá antika
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
204,90 €
Prezent 1713 - Stropné svietidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnedá antika
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
190,25 €
Prezent 1712 - Stropné svietidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnedá antika
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
190,25 €
PREZENT 212 - Stropné svietidlo TIFFANY XI 2xE27/60W
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
210,75 €

























































