PREZENT 69 - Stolná lampička TIFFANY IV 1xE14/40W
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, tiffany |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 40, 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 380 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 108 - Nástenné svietidlo TIFFANY IX 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
107,30 €
PREZENT 73 - Nástenné svietidlo TIFFANY IV 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
107,30 €
PREZENT 107 - Stolná lampička TIFFANY IX 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
131,70 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 88 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
126,85 €
Prezent 1709 - Stolová lampička Tiffany XXII. 1xE14, Ø200, hnedá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,35 €
PREZENT 53 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE27/60W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
170,75 €
PREZENT 224 - Stolná lampička TIFFANY XVIII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
117,05 €
PREZENT 230 - Stolová lampička Tiffany XIX. 1xE14, Ø205, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
126,85 €
PREZENT 79 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
Prezent 1710 - Stolová lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
282,90 €
PREZENT 90 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
93,65 €

























































