PREZENT 144 - Stojacia lampa TIFFANY VIII 2xE27/60W
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, tiffany |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 2x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 400 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 1400 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 145 - Stojacia lampa TIFFANY IX 2xE27/60W
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
419,50 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 145 - Stojacia lampa TIFFANY IX 2xE27/60W
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
419,50 €

























































