PREZENT 25080 - Luster NOSTALGIA 1xE14/40W
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov, drevo |
| Farba: | čerešňa, čirá, zlatá, antika, meď, přírodní měděná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27, E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 1470 mm |
| Hĺbka: | 1470 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 25079 - Nástenné svietidlo NOSTALGIA 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
60,95 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 61461 - Klasický luster CAMELOT 5xE14, chróm/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
62,45 €
PREZENT 46310 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná čierna/zlatá/antická mosadz
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
84,90 €
PREZENT 46303 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, biela/mosadzná
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 2-5 dní
50,75 €
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
PREZENT 75351 - Luster VIOLA 1xE27/40W, D400, zlatá mosadz/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
73,20 €
PREZENT 46302 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, čierna/biela/mosadzná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
48,80 €

























































