PREZENT 46310 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná čierna/zlatá/antická mosadz
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.46310 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | antika, matná čierna, mosadzná, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 390 mm |
| Šírka: | 390 mm |
| Výška: | 1140 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 46311 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná biela/antická mosadz
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
63,40 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 643 - Klasický luster POMPEZ 3xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
PREZENT 73006 W50 - Drevený luster ACRYL WOOD 1xE27, Ø400, borovica/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
PREZENT 232 - Luster Tiffany X. 2xE27, Ø400, hnedá antika/sklo
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
292,70 €
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
312,20 €
PREZENT 46302 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, čierna/biela/mosadzná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
48,80 €


























































