PREZENT 46311 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná biela/antická mosadz
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.46311 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | antika, matná biela, mosadzná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 350 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Výška: | 1180 mm |
| Hĺbka: | 350 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 46310 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná čierna/zlatá/antická mosadz
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
84,90 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 642 - Klasický luster POMPEZ 2xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
PREZENT 73006 W50 - Drevený luster ACRYL WOOD 1xE27, Ø400, borovica/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
PREZENT 75361 - Klasický luster Viola 3xE14, Ø630, zlatá mosadz/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
148,30 €
PREZENT 229 - Luster Tiffany XIX. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
224,40 €
PREZENT 201 - Luster Tiffany II. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
292,70 €
PREZENT 75351 - Luster VIOLA 1xE27/40W, D400, zlatá mosadz/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
73,20 €


























































