SPECTRUM WOJ+13026 - LED žiarovka E14 C37 230V 6W 3000K 520lm 160°
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+13026 |
Dostupnosť:
Skladom 16 ks
ihneď na odoslanie Dalších 18446 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 18446 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | E14 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 6 W |
| Svetelný tok: | 520 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 160 ° |
| Spolupráca so stmievačom: | NIE |
| Priemer: | 37 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Energetická trieda (nová): | F |
| Frekvencia: | 50HZ Hz |
| Rozmery: | 37x100 mm |
| Výkon: | 6 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14220 - LED žiarovka E14 C38 230V 8W 3000K 710lm 160°
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,05 €
SPECTRUM WOJ+13758 - LED žiarovka E14 C37 230V 6W 4000K 540lm 160°
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
0,90 €
SPECTRUM WOJ+13027 - LED žiarovka E14 C37 230V 6W 6000K 560lm 160°
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
0,90 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14575 - LED žiarovka C35 E14 230V 1W COG 110lm 2700K 300°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,30 €
Spectrum WOJ+14388_5.5W - LED žiarovka E14 5,5 W, 4000K, 740lm, 300°
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14217 - LED žiarovka E14 G45 230V 8W 6000K 750lm 160°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
1,05 €
SPECTRUM WOJ+13023 - LED žiarovka E14 G45 230V 6W 6000K 560lm 160°
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
0,90 €
SPECTRUM WOJ+13758 - LED žiarovka E14 C37 230V 6W 4000K 540lm 160°
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
0,90 €
SPECTRUM WOJ+14071 - LED žiarovka E14 G45 230V 4W COG 2700K 500lm 300°
Skladom 13 ksihneď na odoslanie
1,10 €
SPECTRUM WOJ+52322_1.5W - LED žiarovka MINI E14 230V 1,5W, 6000K, 120°, 150lm
skladom u dodávateľa 4452 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,65 €
SPECTRUM WOJ+14389 - LED žiarovka E14 P45 230V 6W COG 2700K 850lm 300°
skladom 10 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,00 €
Spectrum WOJ+14392_5.5W - LED žiarovka E14 5,5 W, 2700K, 610lm, 300°
skladom u dodávateľa 12588 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,25 €
SPECTRUM WOJ+52358_1.5W - LED žiarovka MINI E14 230V 1,5W, 4000K, 120°, 150lm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
1,65 €






























































