SPECTRUM WOJ+52321_1.5W - LED žiarovka MINI E14 230V 1,5W, 3000K, 120°, 140lm
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+52321_1.5W |
Dostupnosť:
Skladom 5 ks
ihneď na odoslanie Dalších 7096 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 7096 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba: | mliečna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | E14 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 1, 5 W |
| Svetelný tok: | 140 lm |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 23 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+52358_1.5W - LED žiarovka MINI E14 230V 1,5W, 4000K, 120°, 150lm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
1,65 €
SPECTRUM WOJ+52322_1.5W - LED žiarovka MINI E14 230V 1,5W, 6000K, 120°, 150lm
skladom u dodávateľa 4452 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,65 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+13030_4W - LED žiarovka E14 G45 230V 4W 3000K 320lm 160°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
0,80 €
Spectrum WOJ+14388_5.5W - LED žiarovka E14 5,5 W, 4000K, 740lm, 300°
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14069 - LED žiarovka E14 C37 230V 4W COG 2700K 400lm 300°, mliečna
skladom u dodávateľa 2379 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,05 €
SPECTRUM WOJ+14504 - LED žiarovka E14 G45 230V 4W 4000K 340lm 160°
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
0,80 €
SPECTRUM WOJ+14217 - LED žiarovka E14 G45 230V 8W 6000K 750lm 160°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
1,05 €
SPECTRUM WOJ+52358_1.5W - LED žiarovka MINI E14 230V 1,5W, 4000K, 120°, 150lm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
1,65 €
Spectrum WOJ+14394_5.5W - LED žiarovka COG E14 5,5 W, 2700K, 610lm, 300°, mliečna
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14575 - LED žiarovka C35 E14 230V 1W COG 110lm 2700K 300°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,30 €
SPECTRUM WOJ+14395 - LED žiarovka E14 P45 230V 6W COG 4000K 900lm 300°
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
2,15 €
SPECTRUM WOJ+14333 - LED žiarovka E14 C37 230V 4W COG 4000K 410lm 300°, mliečna
Skladom 11 ksihneď na odoslanie
1,05 €





























































