Rendl R11823 - Luster Copa 1xE27, Ø140, opálové sklo
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11823 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo |
| Farba: | opál |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 140 mm |
| Výška: | 1640 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11824 - Luster Copa 1xE27, Ø140, čierne sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
155,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12664 - Luster Pulire RD 1xE14, Ø145, opál/chróm/drevo
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 6-14 dní
88,75 €
Rendl R14030 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,70 €
Rendl R14023 - Luster Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R10517 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø250, medené sklo
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
142,40 €
Rendl R14021 - Luster Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,70 €
Rendl R13296 - Luster Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 6-14 dní
79,50 €
Rendl R13778 - Luster Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R12383 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, medená fólia
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 6-14 dní
155,35 €
Rendl R14025 - Luster Liz new 3xE27, čierne sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
123,90 €



























































