TK Lighting 2819 - Luster Cubus graphite 3xE27, Ø500, grafit/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2819 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | grafit, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x60, 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2833 - Luster Cubus graphite 6xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
181,05 €
TK Lighting 4113 - Luster Cubus graphite 8xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 74 ksdodanie 4-14 dní
266,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4804 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, biela/čierna
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 10844 - Luster PEARL MIX 5xG9, Ø330, čierna/číra/grafit/koňak
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
101,30 €
TK Lighting 6927 - Luster Cap 1xE27, Ø340, tehlová/borovica
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 3267 - Luster Esme 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
51,20 €
TK Lighting 6630 - Luster Cono 1xE27, Ø260, čierna
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 4-14 dní
42,45 €
TK Lighting 5942 - Luster Nilos 3xG9, Ø250, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 10272 - Drevený luster Estera wood 7xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
159,70 €
TK Lighting 10621 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
48,85 €
TK Lighting 6098 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, juta/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 2831 - Luster Cubus 3xE27, Ø490, čierna/číra/grafit/jantár
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
95,75 €

























































