TK Lighting 4790 - Luster Esme 4xE27, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4790 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 870 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4792 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
277,85 €
TK Lighting 4791 - Luster Esme 5xE27, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
238,90 €
TK Lighting 4794 - Luster Esme 7xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
328,20 €
TK Lighting 4793 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
282,95 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 11110 - Luster LAVA SABIA 9xG9, koňak/béžová
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
225,60 €
TK Lighting 4791 - Luster Esme 5xE27, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
238,90 €
TK Lighting 4899 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 613 ksdodanie 4-14 dní
21,10 €
TK Lighting 10082 - Luster Sol 1xE27, Ø250, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
53,50 €
TK Lighting 11010 - Drevený luster OSLO SABIA 1xE27, Ø335, béžová/drevo
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
60,80 €
TK Lighting 974 - Luster Faro 1xE27, Ø500, mätová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
106,85 €
TK Lighting 4562 - Dizajnový luster Harmony nature 1xE27, Ø400, čierna/prírodný
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
63,75 €
TK Lighting 6799 - Drevený luster Estera wood 3xG9, biela/borovica/béžová
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 5403 - Textilný luster Calisto 3xE27, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
115,35 €
TK Lighting 3257 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/zelená
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €


























































