TK Lighting 4792 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4792 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 1300 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4791 - Luster Esme 5xE27, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
238,90 €
TK Lighting 4794 - Luster Esme 7xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
328,20 €
TK Lighting 4793 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
282,95 €
TK Lighting 4790 - Luster Esme 4xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
194,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2164 - Luster Cubus 6xE27, jantár/grafit/transparentný
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
181,05 €
TK Lighting 10062 - Luster Cono XL 1xE27, Ø500, hnedá
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
91,50 €
TK Lighting 10156 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø295, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
TK Lighting 10844 - Luster PEARL MIX 5xG9, Ø330, čierna/číra/grafit/koňak
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
101,30 €
TK Lighting 1885 - Textilný luster Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,10 €
TK Lighting 10247 - Luster Cubus 9xE27, Ø580, jantár/transparentný/sivá/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
261,85 €
TK Lighting 3325 - Luster Marco 3xE27, Ø370, hnedá/číra/zelená/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
110,65 €
TK Lighting 10208 - Luster Cubus 9xE27, Ø580, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
261,85 €
TK Lighting 10263 - Luster Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
57,60 €
TK Lighting 6098 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, juta/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €


























































