TK Lighting 4899 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4899 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 609 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 55 mm |
| Výška: | 1300 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4889 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 166 ksdodanie 4-14 dní
21,10 €
TK Lighting 6915 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 690 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 6914 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2050 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 6917 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 304 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6916 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 1016 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10174 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, tehlová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 10259 - Luster Faro 1xE27, Ø340, tehlová
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
67,15 €
TK Lighting 2552 - Luster Universo 1xE27, Ø500, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 10621 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 6098 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, juta/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5941 - Luster Nilos 1xG9, Ø120, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 11080 - Luster VIRLO WHITE 4xE14, drevo/sklo
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
132,20 €
TK Lighting 3140 - Textilný luster Duo 3xE27, prírodná/tehlová/oranžová/zelená
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
97,65 €
TK Lighting 4608 - Luster Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
447,50 €
TK Lighting 2071 - Luster Cap 1xE27, Ø340, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €



























































