Globo 54310-1 - Nástenné bodové svietidlo Hollsy 1xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-54310-1 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | matná čierna, čirá, matná zlatá, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 155 mm |
| Hĺbka: | 155 mm |
Příbuzné produkty
Globo 54310-2 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 2xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,50 €
Globo 54310-3 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 3xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
35,85 €
Globo 54310-4 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 4xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
49,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 54308W - Nástenné bodové svietidlo Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
19,20 €
Globo 57911-4G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 4xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
39,35 €
Globo 57911-1B - Nástenné bodové svietidlo Robby black 1xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
9,60 €
Globo 54310-2 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 2xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,50 €
Globo 57911-2B - Stropné bodové svietidlo Robby black 2xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
16,30 €
Globo 54310-4 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 4xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
49,55 €
Globo 57911-4B - Stropné bodové svietidlo Robby black 4xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
31,05 €
Globo 54802S-3D - Stropné bodové svietidlo Xara I 3xE14, Ø360, matná čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
27,85 €
Globo 54802W-1 - Nástenné bodové svietidlo Xara I 1xE14, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
8,95 €
Globo 54050-3 - Stropné bodové svietidlo Jowita 3xE27, Ø520, keramika, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
71,75 €


























































