TK Lighting 4512 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4512 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | hnedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 8 W |
| Svetelný tok: | 988 lm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4510 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
115,55 €
TK Lighting 4511 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, biela
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
102,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6416 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 166 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 6626 - Nástenné LED svietidlo Flash 24W, 3000K, 2920lm, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
120,45 €
TK Lighting 6411 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
85,05 €
TK Lighting 6627 - Nástenné LED svietidlo Flash 12W, 3000K, 1480lm, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
68,00 €
TK Lighting 5397 - Nástenné LED svietidlo Focus 1W+4W, 4000K, 117+616lm, čierna
skladom u dodávateľa 401 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
TK Lighting 6431 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
85,05 €
TK Lighting 1441 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
97,00 €
TK Lighting 1367 - Nástenné LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 6628 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 4511 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, biela
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
102,75 €



























































