TK Lighting 5389 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/topaz
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5389 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Farba: | topaz, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 180 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5386 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 5387 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/transparentné
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
34,55 €
TK Lighting 5388 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
38,80 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4186 - Nástenné svietidlo Chicago 1xE27, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 104 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 18219 – Dizajnové nástenné LED svietidlo ELVA BLACK 8W, 3000K, 1032lm, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
100,20 €
TK Lighting 4525 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 6xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
82,70 €
TK Lighting 10255 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
19,85 €
TK Lighting 5449 - Nástenné drevené svietidlo Luna wood 4xG9, Ø400, dub
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
79,95 €
TK Lighting 4512 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, hnedá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
102,75 €
TK Lighting 10145 - Nástenné svietidlo Lagos 2xG9, čierna/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
52,45 €
TK Lighting 6009 - Nástenné svietidlo Luna 2xG9, Ø200, biela
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
43,05 €
TK Lighting 10041 - Nástenné svietidlo Cono 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 5719 - Nástenné svietidlo Monstera 3xG9, hnedá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €




























































