Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11947 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x12 W |
| Svetelný tok: | 1000 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 208 mm |
| Šírka: | 144 mm |
| Hĺbka: | 144 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11946 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13504 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladom u dodávateľa 146 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 135 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R11170 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R12027 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12573 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €
Rendl R12557 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R11967 - Vonkajšie stropné/nástenné LED svietidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R13738 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,65 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 74 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12574 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €



























































