TK Lighting 5822 - Nástenné svietidlo Monstera XL 4xG9, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5822 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Šírka: | 490 mm |
| Výška: | 540 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6436 - Nástenné svietidlo Monstera XL 4xG9, béžová
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
57,80 €
TK Lighting 6435 - Nástenné svietidlo Monstera XL 4xG9, zelená
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
57,80 €
Podobný tovar
TK Lighting 5946 - Nástenné svietidlo Monstera 3xG9, béžová
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 5719 - Nástenné svietidlo Monstera 3xG9, hnedá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 5565 - Nástenné drevené svietidlo Hoja XL 4xG9, dub
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
62,90 €
TK Lighting 5422 - Nástenné drevené svietidlo Monstera wood 3xG9, dub
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
53,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5397 - Nástenné LED svietidlo Focus 1W+4W, 4000K, 117+616lm, čierna
skladom u dodávateľa 425 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
TK Lighting 10145 - Nástenné svietidlo Lagos 2xG9, čierna/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
52,45 €
TK Lighting 4753 - Nástenné svietidlo Navi 2xG9, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
38,15 €
TK Lighting 5946 - Nástenné svietidlo Monstera 3xG9, béžová
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 6009 - Nástenné svietidlo Luna 2xG9, Ø200, biela
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
43,10 €
TK Lighting 6416 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 166 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 6638 - Nástenné svietidlo Jump 1xE27, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
69,30 €
TK Lighting 10255 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
19,85 €
TK Lighting 6455 - Nástenné svietidlo Luna 4xG9, Ø400, hnedá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
53,75 €
TK Lighting 10625 - Nástenné svietidlo LUNA SABIA 4xG9, Ø400, béžová
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
61,85 €


























































