SPECTRUM SLIP006011 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP006011 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230, 250 V |
| Max. výkon: | max 48 W |
| Šírka: | 81 mm |
| Výška: | 101 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozmery: | 101x81x100 mm |
| Trieda ochrany: | I |
| Výkon: | 48 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP006012 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP006014 - Nástenné svietidlo Squalla LUMO 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 937 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,20 €
SPECTRUM LED SLI003042CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, sivá
skladom u dodávateľa 1415 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,50 €
SPECTRUM SLIP006012 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006003 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V biela/zlatá
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM LED SLI003044CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, sivá
skladom u dodávateľa 833 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006023 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA FLEXI 1xGU10, biela, s vypínačom
skladom u dodávateľa 194 ksdodanie 3-7 prac. dní
11,40 €
SPECTRUM LED SLI003040CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 9W, 3000/4000/6000K, IP44, 1125lm, Ø120, sivá
skladom u dodávateľa 597 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,40 €
SPECTRUM LED SLI003031CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, čierna
skladom u dodávateľa 482 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006017 - Nástenné svietidlo SQUALLA VARIOSA TUBO 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 616 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006024 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA FLEXI 1xGU10, čierna, s vypínačom
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
11,40 €

























































