PREZENT 49015 - Stropné svietidlo ASPEN I 3xE27/60W, IP44 opálové sklo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.49015 |
ihneď na odoslanie Dalších 50 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné svietidlo Aspen I je elegantný a praktický prvok, ktorý sa skvele hodí do rôznych interiérov, vrátane kúpeľní a kuchýň, vďaka svojej vysokej ochrane IP44. S tromi objímkami E27 umožňuje použitie žiaroviek s výkonom až 60 W, čo zaručuje dostatočné osvetlenie pre akúkoľvek miestnosť.
Toto svietidlo sa vyznačuje moderným dizajnom s opálovým sklom, ktoré jemne prepúšťa svetlo a vytvára príjemnú atmosféru. Jeho jednoduché, ale elegantné línie sa ľahko kombinujú s rôznymi dekoračnými štýlmi, čo z neho robí univerzálnu voľbu pre akýkoľvek priestor.
Inštalácia je jednoduchá a rýchla, čo oceníte pri zariaďovaní nového bytu alebo pri renovácii. Stropné svietidlo Aspen I nielenže spĺňa funkčné potreby osvetlenia, ale taktiež prispieva k celkovému vzhľadu a atmosfére vášho domova.
Vlastnosti:
- Materiál: opálové sklo a kov
- Typ objímky: E27 (3x)
- Maximálny výkon: 60 W
- Ochrana: IP44 (odolné proti vode a prachu)
- Dizajn: moderný, elegantný
- Ideálne pre: kúpeľne, kuchyne, chodby
Stropné svietidlo Aspen I je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a štýlu, aby osvetlili svoje priestory s eleganciou a komfortom.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, opál |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 360 mm |
| Výška: | 130 mm |
PREZENT 1501 - Stropné svietidlo ASPEN I 2xE27/60W, IP44 opálové sklo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 1500 - Stropné svietidlo ASPEN I 1xE27, IP44, Ø220, opálové sklo
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
Prezent 27316 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49052 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27026 - Stropné LED svietidlo LENYS III 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 240x240, matná čierna
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 1500 - Stropné svietidlo ASPEN I 1xE27, IP44, Ø220, opálové sklo
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
Prezent 27313 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49051 - Stropné LED svietidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, biele
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27015 - Stropné LED svietidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67113 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 190mm, čierne
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67101 - Stropné svietidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chróm, 240mm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní



























































