PREZENT 49042 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 6W, 4000K, IP44/20, 420lm, Ø90, matná čierna
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | biela, matná čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20, IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Svetelný tok: | 420 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 90 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Příbuzné produkty
Prezent 27021 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná čierna/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
23,40 €
Prezent 27022 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 24W, 4000K, 1900lm Ø270, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €
Prezent 27020 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 12W, 4000K, 900lm Ø140, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
17,55 €
Prezent 27019 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
11,70 €
PREZENT 49052 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 27312 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
24,90 €
Prezent 27305 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Prezent 27311 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Prezent 49063 - Stropné LED svietidlo Lenys IV. 15W, 4000K, 1650lm, 175x175, antická mosadz/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
30,75 €
PREZENT 27024 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
17,55 €
PREZENT 71331 - Stropné LED svietidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chróm/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
50,75 €
Prezent 27313 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
Prezent 70322 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
37,05 €
Prezent 27016 - Stropné LED svietidlo Lenys SQ II. 12W, 4000K, 900lm 140x140, IP44/20, biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
17,55 €
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €



























































