Rendl R14357 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R14357 |
Rendl R14357 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, biela
Stropné LED svietidlo Rendl LARISA R 30 v elegantnom bielom prevedení prináša moderný vzhľad a komfortné osvetlenie pre menšie aj stredne veľké miestnosti. Pomocou funkcie CCT si môžete pred montážou zvoliť farbu svetla – teplú, neutrálnu alebo studenú bielu (3000K / 4000K / 6500K). Svetelný tok 2250 lm zabezpečuje rovnomerné, mäkké a nepriezračné osvetlenie, vhodné do spální, chodieb či kuchýň. Kompaktný 300 mm priemer umožňuje jednoduché začlenenie do akéhokoľvek interiéru.
Vlastnosti
• Výkon: 30 W
• Svetelný tok: 2250 lm
• Teplota chromatickosti: 3000/4000/6500 K (výber pred montážou)
• CRI: 80
• Napätie: 230 V
• Tvar: okrúhle
• Rozmer: Ø300 mm
• Výška: 58 mm
• Farba: biela
• Farba svetla: teplá / neutrálna / studená biela
• Svetelný zdroj: integrovaný LED modul
• Možnosť stmievania: nie
Hlavné výhody
• Voľba farby svetla vďaka CCT
• Jemné a rovnomerné svetlo 2250 lm
• Neutrálna biela farba pre široké využitie
• Jednoduchá inštalácia
• Moderný nízky profil svietidla
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 30 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 2250 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 300 mm |
| Výška: | 58 mm |
Rendl R14354 – Stropné LED svietidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14355 – Stropné LED svietidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, perleťová zlatá
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14356 – Stropné LED svietidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R14358 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, perleťovo zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R14359 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14360 - Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R14361 - Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, perleťová zlatá
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14362 – Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R13158 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, biela, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14362 – Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R12451 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, čierna
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13490 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, čierna
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R12201 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R12450 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R13851 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, biela, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R13697 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13680 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 174 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13742 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 6-14 dní



























































