Sollux SL.1006 - Stropné a nástenné svietidlo AZALIA 2xG9, chróm/biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.1006 |
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
Stropné a nástenné svietidlo Sollux SL.1006 je vhodné do obývacej izby, chodeba ďalších menších miestností. Svietidlo je vyrovnané z ocele v chrómovej farbe a bieleho skla. Výhodou je vymeniteľný zdroj G9, ktoré môžete osadiť LED žiarovkou, ktorá nie je súčasťou balenia.
| Materiál: | oceľ, sklo |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Priemer: | 140 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Sollux SL.0673 - Nástenné svietidlo SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0211 - Nástenné svietidlo VICI 1xG9, sklo/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Sollux SL.0077 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 152 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0487 - Nástenné svietidlo QUAD betónové 1xG9
skladom u dodávateľa 145 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0079 - Nástenné svietidlo FENIKS 1 biele 1xE27
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0679 - Nástenné svietidlo SALGADO betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0350 - Nástenné svietidlo CELIA 2xG9, chróm/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Sollux SL.0420 - Nástenné svietidlo SOLIDO 2xG9, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Sollux SL.0373 - Nástenné svietidlo EDISON black 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0936 - Nástenné svietidlo MAGNUS 2xG9, biela
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní


























































