Spectrum SLI031046CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 24W, 3000/4000/6000K, IP54, 3100lm, Ø292, biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI031046CCT_PW |
ihneď na odoslanie Dalších 461 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum SLI031046CCT_PW – Stropné kúpeľňové LED svietidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 24W, 3000/4000/6000K, IP54, 3100lm, Ø292, biela
Moderné stropné LED svietidlo NYMPHEA FLAT DUO v bielej farbe je ideálnou voľbou pre kúpeľne a ďalšie priestory s vyššou vlhkosťou, vďaka krytiu IP54. Elegantný kruhový design s nízkou výškou sa hodí do minimalistických interiérov, kde pôsobí nenápadne a pritom poskytuje silné a rovnomerné svetlo.
Vďaka funkcii CCT si môžete pri inštalácii zvoliť farbu svetla – teplú bielu 3000K, neutrálnu 4000K alebo studenú 6000K – podľa charakteru miestnosti alebo vašich preferencií. Nastavenie sa vykonáva prepínačom priamo na svietidle, preto je určené skôr na voľbu jednej konkrétnej farby pri montáži než na časté prepínanie.
Svietidlo je vybavené aj backlight efektom, čo znamená, že svieti nielen smerom dole, ale aj jemne dekoratívne nahor. Tento efekt vytvára príjemnú atmosféru a dodáva priestoru moderný vzhľad.
Svietidlo má svetelný tok 3100 lm, čo zaisťuje dostatok svetla aj do stredne veľkých kúpeľní, chodieb alebo technických miestností. Vďaka univerzálnemu dizajnu ho možno využiť aj v spálňach, kuchyniach alebo menších kanceláriách.
Technické parametre
- Výkon: 24 W
- Svetelný tok: 3100 lm (svietivosť pred krytom)
- Svetelný tok: 2400 lm (čistá svietivosť za krytom)
- Teplota chromatickosti: 3000K / 4000K / 6000K (CCT prepínač na tele svietidla)
- Priemer: 292 mm
- Materiál: plast
- Farba: biela
- Stupeň krytia: IP54 (vhodné do kúpeľní)
- Napätie: 230 V
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, studená biela, teplá biela, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 24, LED 24 W |
| Svetelný tok: | 3100, 2400 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 292 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Spectrum SLI031047CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svítidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 36W, 3000/4000/6000K, IP54, 3600lm, Ø400, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Spectrum SLI031048CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 48W, 3000/4000/6000K, IP54, 4800lm, Ø500, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Spectrum WOJ+91341 - Závesná sada pre NYMPHEA FLAT DUO a NYPMHEA OPTIMA, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
SPECTRUM SLI031036CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 6000K, 3400lm, IP54, Ø380, čierna/biela
skladom u dodávateľa 635 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI031047CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svítidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 36W, 3000/4000/6000K, IP54, 3600lm, Ø400, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, čierna/biela
skladom u dodávateľa 336 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI003036CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 8W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 1545 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031035CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 24W, 6000K, 2850lm, IP54, Ø320, čierna/biela
skladom u dodávateľa 114 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI003037CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 20W, 3000/4000/6000K, 2500lm, IP54, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP005033 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10, IP65, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLI031034CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 6000K, 2050lm, IP54, Ø250, čierna/biela
skladom u dodávateľa 896 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI031061CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA FUSION 20W/30W/40W, 3000/4000/6000K, IP44, 5400lm, 330x330, biela
skladom u dodávateľa 597 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031034NW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 4000K, 2000lm, IP54, Ø250, čierna/biela
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom



























































