Rendl R13867 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, biela/česaná mosadz
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13867 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 269 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Možnosť dokúpenia hliníkového dekoratívneho rámčeka v bielej farbe (R13876) alebo v čiernej farbe (R13877)
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela, česaná mosaz |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 70 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13868 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, čierna/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13869 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosadz
skladom u dodávateľa 239 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R13877 - Iba hliníkový dekoratívny rámček pre svietidlá Dario R13867/R13868/R13869, čierna
skladom u dodávateľa 117 ksdodanie 6-14 dní
8,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12354 - Stropné svietidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sadra
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13474 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, zlatá
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 6-14 dní
5,55 €
Rendl R13475 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, medená fólia
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
3,40 €
Rendl R13496 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, biela/čierna
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13364 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R10454 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sadra
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R12667 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 214 ksdodanie 6-14 dní
28,85 €
Rendl R13472 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, čierna
skladom u dodávateľa 274 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12840 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
98,05 €
Rendl R12517 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €




























































