Rendl R13869 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosadz
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13869 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 238 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Možnosť dokúpenia hliníkového dekoratívneho rámčeka v bielej farbe (R13876) alebo v čiernej farbe (R13877)
| Materiál: | kov |
| Farba: | česaná mosaz |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 70 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13867 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, biela/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 258 ksdodanie 6-14 dní
53,60 €
Rendl R13868 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, čierna/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 129 ksdodanie 6-14 dní
53,60 €
Rendl R13877 - Iba hliníkový dekoratívny rámček pre svietidlá Dario R13867/R13868/R13869, čierna
skladom u dodávateľa 117 ksdodanie 6-14 dní
8,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12454 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
88,75 €
Rendl R12672 - Stropné bodové svietidlo Enki 1xGU10, 94x94, biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R12044 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, biela
skladom u dodávateľa 365 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R12499 - Stropné bodové LED svietidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 6-14 dní
88,75 €
Rendl R13471 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
26,20 €
Rendl R13867 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, biela/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 258 ksdodanie 6-14 dní
53,60 €
Rendl R12669 - Stropné bodové svietidlo Vade 1xGU10, Ø76, biela/čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13877 - Iba hliníkový dekoratívny rámček pre svietidlá Dario R13867/R13868/R13869, čierna
skladom u dodávateľa 117 ksdodanie 6-14 dní
8,45 €
Rendl R13539 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R12451 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, čierna
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €




























































