Spectrum SLI043034CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI043034CCT_PW |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 1926 ksdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 2700/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 7 W |
| Svetelný tok: | 600 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 45 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 90 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Podobný tovar
Spectrum SLI043033CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 771 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
Spectrum SLI043035CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 1282 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
Spectrum SLI043032CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, biela
skladom u dodávateľa 1582 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP006019 - Bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,05 €
SPECTRUM SLIP005010 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, biela
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
16,95 €
SPECTRUM SLIP004002 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm biela
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
11,40 €
SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,25 €
SPECTRUM SLIP005043 - Stropné svietidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
5,20 €
Spectrum SLIP003057 - Bodové svietidlo Madara Libra 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 385 ksdodanie 3-7 prac. dní
12,70 €
Spectrum SLIP004009 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10, Ø94, čierna
skladom u dodávateľa 663 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP005011 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, čierna
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
14,45 €
Spectrum SLI043033CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 771 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €




























































