TK Lighting 6635 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, čierna/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6635 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16032 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnedá/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
180,05 €
TK Lighting 6637 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
148,10 €
TK Lighting 16036 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, ľan/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
173,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5864 - Stojacia lampa Jump 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
93,55 €
TK Lighting 5894 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, biela/čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
120,40 €
TK Lighting 16151 - Stojacia lampa ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
97,80 €
TK Lighting 6097 - Stojacia lampa Moby brown 1xE27, hnedá
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
445,55 €
TK Lighting 698 - Stojacia lampa Vaio white 1xE27, biela/drevo
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
99,70 €
TK Lighting 16153 – Stojaca lampa LAVA SABIA 3xG9, béžová/koňak
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
122,50 €
TK Lighting 16021 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
143,80 €
TK Lighting 16029 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
114,00 €
TK Lighting 16013 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
122,50 €
TK Lighting 5286 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, čierna/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,85 €



























































