Rendl R12667 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12667 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 214 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 100 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12668 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
28,85 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13538 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, biela
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 6-14 dní
36,20 €
Rendl R13795 - Stropné svietidlo Volca 1xGU10, betón/dekor tmavý granit
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 6-14 dní
36,20 €
Rendl R12731 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná čierna
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 6-14 dní
27,70 €
Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
47,30 €
Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
97,95 €
Rendl R12455 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
88,70 €
Rendl R13438 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sadra
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
49,90 €
Rendl R13607 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 194 ksdodanie 6-14 dní
46,20 €
Rendl R13779 - Stropné bodové svietidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
46,20 €



























































