TK Lighting 10002 - Stropné bodové svietidlo Vox 2xGU10 + 2xG9, čierna/biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10002 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10, G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x10+2x8 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 1150 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10152 - Bodové nástenné svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela + USB
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
52,45 €
TK Lighting 10148 - Bodové nástenné svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
40,95 €
TK Lighting 10000 - Stropné bodové svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 10001 - Stropné bodové svietidlo Vox 1xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 4-14 dní
58,65 €
TK Lighting 10003 - Stropné bodové svietidlo Vox 3xGU10 + 3xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
103,60 €
TK Lighting 10004 - Stropné bodové svietidlo Vox 3xGU10 + 5xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
134,10 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10070 - Stropné svietidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
150,75 €
TK Lighting 6915 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 690 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 5736 - Stropné svietidlo TOP 1xGU10, Ø50, mosadzná/čierna
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
15,35 €
TK Lighting 10027 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, biela
skladom u dodávateľa 932 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 4675 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 3xGU10, čierna/orech
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
57,35 €
TK Lighting 10128 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, zlatá
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
24,95 €
TK Lighting 10238 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10220 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 10242 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
43,90 €
TK Lighting 16147 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 2xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 383 ksdodanie 4-14 dní
36,25 €



























































