TK Lighting 10023 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10023 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 1349 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 55 mm |
| Výška: | 100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10025 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x170, biela
skladom u dodávateľa 1452 ksdodanie 4-14 dní
10,65 €
TK Lighting 10027 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, biela
skladom u dodávateľa 937 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16146 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 1xGU10, Ø150, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 1214 ksdodanie 4-14 dní
14,30 €
TK Lighting 3236 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 4334 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, biela
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 4-14 dní
9,60 €
TK Lighting 10932 - Stropné svietidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, biela/číra
skladom u dodávateľa 1340 ksdodanie 4-14 dní
19,00 €
TK Lighting 11027 - Stropné svietidlo TUNE BROWN S 1xGU10, Ø55, hnedá
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 4-14 dní
9,40 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1221 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 6096 - Stropné svietidlo TOP 1xGX53, Ø80, zlatá
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
14,10 €
TK Lighting 3239 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 5373 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1564 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €

























































