TK Lighting 10026 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10026 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 1222 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, hliník |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 55 mm |
| Výška: | 240 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10022 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, čierna
skladom u dodávateľa 988 ksdodanie 4-14 dní
7,90 €
TK Lighting 10024 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x170, čierna
skladom u dodávateľa 1191 ksdodanie 4-14 dní
10,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16146 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 1xGU10, Ø150, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 1214 ksdodanie 4-14 dní
14,30 €
TK Lighting 4351 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
9,60 €
TK Lighting 10128 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, zlatá
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
24,95 €
TK Lighting 5373 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1564 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €
TK Lighting 10719 - Stropné svietidlo AMIS WHITE 1xGU10, Ø55, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 427 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 6910 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2021 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 4334 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, biela
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 4-14 dní
9,60 €
TK Lighting 10027 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, biela
skladom u dodávateľa 937 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10933 - Stropné svietidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, čierna/číra
skladom u dodávateľa 700 ksdodanie 4-14 dní
19,00 €
TK Lighting 10121 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGU10, buk
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €

























































