TK Lighting 10152 - Bodové nástenné svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela + USB
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10152 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10, G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10+1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Výška: | 145 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10148 - Bodové nástenné svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
40,95 €
TK Lighting 10000 - Stropné bodové svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 10001 - Stropné bodové svietidlo Vox 1xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
58,65 €
TK Lighting 10002 - Stropné bodové svietidlo Vox 2xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
76,55 €
TK Lighting 10003 - Stropné bodové svietidlo Vox 3xGU10 + 3xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
103,65 €
TK Lighting 10004 - Stropné bodové svietidlo Vox 3xGU10 + 5xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
134,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6917 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 312 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5372 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2071 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €
TK Lighting 10633 - Bodové svietidlo AMIS BLACK 2xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1154 ksdodanie 4-14 dní
46,25 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
28,15 €
TK Lighting 4872 - Nástenné bodové svietidlo TOP 1xGU10, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
26,65 €
TK Lighting 10148 - Bodové nástenné svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
40,95 €
TK Lighting 10795 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 2xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 757 ksdodanie 4-14 dní
46,25 €
TK Lighting 10242 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €


























































