TK Lighting 4570 - Stropné bodové svietidlo Logan 3xGU10, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4570 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 800 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 110 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4571 - Stropné bodové svietidlo Logan 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
55,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5372 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2071 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1221 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 10000 - Stropné bodové svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 10233 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, ružová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
31,75 €
TK Lighting 6879 - Bodové svietidlo TOP 8xGU10, biela
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
113,25 €
TK Lighting 5957 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, hnedá
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 4-14 dní
16,00 €
TK Lighting 10269 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 3xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €
TK Lighting 16147 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 2xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 414 ksdodanie 4-14 dní
36,25 €
TK Lighting 10793 - Bodové svietidlo AMIS BLACK 1xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1930 ksdodanie 4-14 dní
19,20 €
TK Lighting 6917 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 312 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €


























































