Sollux SL.0331 - Stropné bodové svietidlo Ring 4L 4xGU10, biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0331 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Dalších 209 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 209 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x40 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 800 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0088 - Stropné bodové svietidlo RING 2 biele 2xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
34,80 €
Sollux SL.0090 - Stropné bodové svietidlo RING 4 biele 4xGU10
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
65,95 €
Sollux SL.0333 - Stropné bodové svietidlo Ring 6L 6xGU10, biela
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 4-14 dní
107,65 €
Sollux SL.1015 - Stropné bodové svietidlo Ring 3P 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
48,65 €
Sollux SL.0087 - Nástenné bodové svietidlo RING 1 biele 1xGU10
skladom u dodávateľa 323 ksdodanie 4-14 dní
19,25 €
Sollux SL.0089 - Stropné bodové svietidlo RING 3 biele 3xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
49,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.1015 - Stropné bodové svietidlo Ring 3P 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
48,65 €
Sollux SL.0090 - Stropné bodové svietidlo RING 4 biele 4xGU10
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
65,95 €
Sollux SL.0088 - Stropné bodové svietidlo RING 2 biele 2xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
34,80 €
Sollux SL.0332 - Stropné bodové svietidlo RING 4L 4xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 185 ksdodanie 4-14 dní
75,80 €
Sollux SL.0334 - Stropné bodové svietidlo RING 6L 6xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 232 ksdodanie 4-14 dní
107,65 €
Sollux SL.0091 - Nástenné bodové svietidlo RING 1 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 105 ksdodanie 4-14 dní
19,25 €
Sollux SL.0092 - Stropné bodové svietidlo RING 2 čierne 2xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,85 €
Sollux SL.0087 - Nástenné bodové svietidlo RING 1 biele 1xGU10
skladom u dodávateľa 323 ksdodanie 4-14 dní
19,25 €
Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0702 - Stropné bodové svietidlo BERG 2 prírodné drevo 2xGU10
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
41,65 €


























































