Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0093 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 184 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Kolekcia: | Ring |
| Počet žiaroviek: | 3 (rail) |
| Rozmer tienidla: | 8/10 |
| Rozmer základne: | 45/5 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 16 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0091 - Nástenné bodové svietidlo RING 1 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 84 ksdodanie 4-14 dní
19,50 €
Sollux SL.0094 - Stropné bodové svietidlo RING 4 čierne 4xGU10
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
66,75 €
Sollux SL.0332 - Stropné bodové svietidlo RING 4L 4xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 164 ksdodanie 4-14 dní
76,70 €
Sollux SL.0334 - Stropné bodové svietidlo RING 6L 6xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 229 ksdodanie 4-14 dní
108,90 €
Sollux SL.0092 - Stropné bodové svietidlo RING 2 čierne 2xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
26,50 €
Podobný tovar
Sollux SL.0087 - Nástenné bodové svietidlo RING 1 biele 1xGU10
skladom u dodávateľa 299 ksdodanie 4-14 dní
19,50 €
Sollux SL.0088 - Stropné bodové svietidlo RING 2 biele 2xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
29,70 €
Sollux SL.0089 - Stropné bodové svietidlo RING 3 biele 3xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
42,10 €
Sollux SL.0090 - Stropné bodové svietidlo RING 4 biele 4xGU10
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
66,75 €
Sollux SL.0331 - Stropné bodové svietidlo Ring 4L 4xGU10, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
64,75 €
Sollux SL.0333 - Stropné bodové svietidlo Ring 6L 6xGU10, biela
skladom u dodávateľa 193 ksdodanie 4-14 dní
108,90 €
Sollux SL.1015 - Stropné bodové svietidlo Ring 3P 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.1090 - Stolná lampička RING 1xGU10 biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
38,85 €
Sollux SL.1091 - Stolná lampička RING 1xGU10 čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
38,85 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0493 - Stropné svietidlo QUAD prírodné drevo 1xGU10
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.0702 - Stropné bodové svietidlo BERG 2 prírodné drevo 2xGU10
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
42,15 €
Sollux SL.0703 - Stropné bodové svietidlo BERG 3 prírodné drevo 3xGU10
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
59,65 €
Sollux SL.0915 - Stropné svietidlo QUATRO 1 prírodné drevo 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
42,60 €
Sollux SL.0646 - Stropné svietidlo VALDE betónové 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
28,90 €
Sollux SL.0090 - Stropné bodové svietidlo RING 4 biele 4xGU10
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
66,75 €
Sollux SL.0997 - Stropné svietidlo LAGOS 20 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 4-14 dní
20,35 €
Sollux SL.0094 - Stropné bodové svietidlo RING 4 čierne 4xGU10
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
66,75 €
Sollux SL.0998 - Stropné svietidlo LAGOS 40 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
35,50 €
Sollux SL.0334 - Stropné bodové svietidlo RING 6L 6xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 229 ksdodanie 4-14 dní
108,90 €



























































